سلام دوستان عزیز ؛)
امروز بعد از مدت ها خدمتتون میرسم.
برای خیلی ها سوال بود که چجوری توی آپارات استریم بزاریم؟
ما توی کامپیوتر برای ویندوز، لینوکس و مک از نرم افزار OBS Studio استفاده می کردیم.
اما توی اندروید میتونیم از برنامه ی Du Recorder (فک کنم منم مث PHP case sensitive شدم (:        ) استفاده کنیم.
این برنامه از اونجایی که نسخه پریمیومش رو باید بخرید، من لینکشو آخر پست قرار دادم.
توی آپارات وارد اکانتتون بشید و اون گوشه بالا سمت چپ روی عکس پروفایلتون کلیک کنید و توی منوی باز شده روی دکمه شروع پخش زنده کلیک کنید.

حالا برید آخر صفحه و اونجایی که زده Stream Url رو کپی کنید(فقط آدرسشو)
بعد برنامه ی Du Recorder رو باز کنید. و به برنامه دسترسی های لازم رو بدید.
بعد یک ماسماسک کوچک کنار صفحه ظاهر میشه. روش بزنید و این عکس دوربینی که توش نوشته live رو بزنید.
حالا دکمه RTMP رو بزنید و توی صفحه باز شده توی اولین تکست باکس که نوشته آدرس سرور، آدرسی که توی آپارات کپی کرده بودید رو پیست کنید.
حالا به آپارات برگردید و زیر Stream Url یک کد که ستاره ستاره شده و Stream key نام دارد رو کپی کنید.(وقتی روش بزنید، ستاره ها برای ۱۰ ثانیه معلوم میشن)
حالا به برنامه برگردید و کد رو توی دومین تکست باکس که نوشته کلید پخش جریانی یا Stream Key پیست کنید.
حالا یک اسم براش انتخاب کنید. اسمش مهم نیست.
و ذخیره کنید.
حالا به آپارات برید و از اول صفحه اطلاعات رو (مثل عنوان استریم، نوع استریم(بازی،آموزشی و )، توضیحات و چند تا چیز دیگه) رو پر کنید و ذخیره کنید.
حالا به برنامه برید و توی بخش live در قسمت RTMP کد هایی که ذخیره کردید رو مشاهده میکنید. روی دکمه شروع بزنید.
تبریک! شما موفق شدید با موبایل استریم بزارید. الان اگه به آپارات برید میتونید گوشی موبایل خودتون رو تو بخش استریم ببینید ؛)

دریافت
حجم: 15.3 مگابایت

We Work in Dark to serve Light
We are DarkArmy

آموزش قرار دادن استریم در آپارات با گوشی

آموزش اکسپلویت reverse_tcp اندروید

رو ,توی ,آپارات ,حالا ,برنامه ,استریم ,کنید حالا ,حالا به ,به آپارات ,و توی ,به برنامه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دنیای دیجیتال: جدیدترین اخبار حوزه های متنوع تکنولوژی مطالب اینترنتی karoshk سخن خوش Karin's info سئو کویک سپاهان موبایل مباحث اي تي گلچهره فروشگاه ایرانیان
دزدگ